Hakkımızda

 

2020 yılında kurulan Butik Gogirl, kadınların kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir online hazır giyim markasıdır.  Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel moda yaklaşımı ile kısa sürede kadınların çokça tercih ettiği markalar arasında yer almayı başarmıştır.

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Butik Gogirl, kaliteli hizmet anlayışı ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusunda modanın trendlerini müşterileriyle  buluşturmaya devam etmektedir.

Jean modellerinden elbise çeşitlerine, dış giyimden ev şıklığına, pijama modellerinden spor kıyafetlerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Butik Gogirl, sezonlardan bağımsız, hem trend hem de fonksiyonel parçalar sunarak her genç kadının gardrobunda yer edinmeyi hedefliyor. 

 

 

Güvenli Alışveriş

www.butikgogirl.com veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. mbutikgogirl.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün butikgogirl.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Gogirl bünyesindeki özel bir ekiple, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.


En İyi Müşteri Deneyimi  
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan butikgogirl.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı